NATJECANJA

Starosne kategorije za 2018.godinu:

  • - Cicibani za 2018. godinu rođeni 2009. i mlađi.

  • - Limači za 2018. godinu rođeni 2007. i 2008.

  • - Mlađi kadeti/kadetkinje za 2018. godinu rođeni 2005. i 2006.

  • - Kadeti/kadetkinje za 2018. godinu rođeni 2003. i 2004.

  • - Mlađi juniori/juniorke za 2018. godinu rođeni 2001. i 2002.

  • - Stariji juniori/juniorke za 2018. godinu rođeni 1999. i 2000.

Sportski pregledi se obavljaju kod dr. Jadranke Božin Juračić - ulica Ive Marinkovića 11 (staro riječko rodilište) tel. 051/336-499.

Za sve eventualne promjene natjecanja članovi kluba bit pravovremeno obavješteni.

 

KALENDAR NATJECANJA ZA 2018.

Natjecanja označena crvenom bojom planirani nastup atletičara AK "Grobnik".

Siječanj
Ne 01.01. 40. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Sr 10.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 20.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 27.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 28.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Veljača
Su 03.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Ne 04.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje lige - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 10.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 10.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Sofia (BUL)
Ne 11.02. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 17.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Ne 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 24.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (HAS/ZAS)
Ne 25.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ne 25.02. Kvarnerska liga – 2. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Sr 28.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ožujak
Če-Ne 01.-04.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Birmingham (GBR)
Su 03.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 03.03. Prvenstvo Hrvatske u kružnim trkama u dvorani, mlađe kategorije Zagreb (HAS/ZAS)
Su 03.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Ne 04.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Po 05.03. Bacački miting ASK-a Split (ASK)
Su 10.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - Ekipno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Su-Ne 10.-11.03. Europski bacački kup Leiria (POR)
Su-Ne 10.-11.03. Prvenstvo Balkana u dvorani, veterani-ke Beograd (SRB)
Ne 11.03. DAL - 1. miting Split (ASK)
Su 17.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica (KC)
Ne 18.03. Prvenstvo Balkana u maratonu Limassol (CYP)
Ne 18.03. Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (MAKZG)
Po-Su 19.-24.03. Europsko prvenstvo u dvorani, veterani-ke Madrid (ESP)
Su 24.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Zadar (ASZ)
Su 24.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Valencia (ESP)
Su 24.03. DAL - 2. miting Makarska (SVM)
Su 24.03. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje lige - pojedinačno prvenstvo u dvorani Rijeka
Ne 25.03. DAL - 2. miting Zadar (ZAD)
Travanj
Su 07.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Ne 08.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 14.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Zrenjanin (SRB)
Su 14.04. DAL - 3. miting Makarska (SVM)
Su 14.04. Brdska utrka "Biser Slavonije" Jankovac (HS)
Su 21.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 21.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 21.04. Kvarnerska liga – 5. kolo Poreč (MAX)
Su 21.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Ne 22.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zadar (ZAD)
Su 28.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Ne 29.04. DAL - 4. miting Makarska (SVM)
Po 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAS)
Svibanj
Sr 02.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Su 05.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 05.05. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Vrnjačka Banja (SRB)
Su 05.05. Kvarnerska liga – 3. kolo dječje lige Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 05.-06.05. Svjetsko prvenstvo u hodanju Taicang (CHN)
Su 12.05. IAU Svjetsko prvenstvo u trailu Penyagolosa (ESP)
Su 12.05. Atletski miting Osijek (SO)
Su-Ne 12.-13.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Ne 13.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Sr 16.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su 19.05. Europski kup na 10000 m London (GBR)
Su 19.05. Bacački miting Osijek (SO)
Su-Ne 19.-20.05. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Su-Ne 26.-27.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Su-Ne 26.-27.05. IAU Europsko prvenstvo u trčanju 24 sata Temišvar (ROU)
Sr 30.05. 4. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 02.06. "Dinamo-Zrinjevac 2018" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su 02.06. DAL - Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Makarska (SVM)
Su 02.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo - limači-ce Rijeka
Ne 03.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke *
Ne 03.06. Pojedinačno i ekipno PH u maratonu Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Plitvički maraton Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Atletski miting Savonski Brod (MSB/SO)
Su 09.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 09.06. Atletski miting Osijek (SO)
Su 09.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 09.-10.06. Prvenstvo Mediterana, mlađi seniori-ke Jesolo (ITA)
Ut-Ne 12.06.-01.07. Mediteranske igre Tarragona (ESP)
Su-Ne 16.-17.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Split (ASK)
Su-Ne 16.-17.06. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Zadar
Su-Ne 23.-24.06. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Bursa (TUR)
Su-Ne 23.-24.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Varaždin (SV)
Ne 24.06. WMRA Svjetsko prvenstvo planinskom trčanju na duge staze Karpacz (POL)
Su 30.06. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Srpanj
Ne 01.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Skopje (MKD)
Če-Ne 05.-08.07. Europsko prvenstvo – mlađi juniori Györ (HUN)
Su 07.07. Atletski miting Osijek (SO)
Ne 08.07. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju na duge staze *
Ut-Ne 10.-15.07. Svjetsko prvenstvo – juniori Tampere (FIN)
Su-Ne 14.-15.07. Prvenstvo Balkana u štafetama Erzurum (TUR)
Su-Ne 21.-22.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Stara Zagora (BUL)
Su-Ne 28.-29.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Kolovoz
Ut-Ne 07.-12.08. Europsko prvenstvo Berlin (GER)
Su 11.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Su 11.08. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Veliko Rujno (SAP)
Su 18.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Su 25.08. Šesteroboj CRO, AUT, CZE, SUI, HUN, SLO, veterani-ke Varaždin (CRO)
Su 25.08. DAL - 6. miting Zadar (ZAD)
Rujan
Su 01.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Po-Ut 03.-04.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2018 Zagreb (CRO)
Sr-Su 05.-15.09. Svjetsko prvenstvo, veterani-ke Malaga (ESP)
Su 08.09. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri (CRO)
Su 08.09. Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri
Su-Ne 08.-09.09. IAAF Kup kontinenata Ostrava (CZE)
Su-Ne 08.-09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke *
Su-Ne 15.-16.09. Kup Hrvatske, seniori-ke *
Ne 16.09. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Sarajevo (BIH)
Pe-Ne 21.-23.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Celje (SLO)
Su 22.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 22.09. 3. Baranjski maraton Tikveš (SO)
Ne 23.09. Međunarodni zadarski polumaraton Zadar (ASZ)
Su 29.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Mađarska (HUN)
Su 29.09. Kvarnerska liga – 6. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 30.09. Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Požega (POŽ)
Listopad
Po-Pe 01.-12.10. Olimpijske igre mladih (YOG) Buenos Aires (ARG)
Su 06.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Prag (CZE)
Su 06.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Novigrad (OLUM)
Su 06.10. DAL - Prvenstvo Dalmacije u krosu *
Su 06.10. Kvarnerska liga – 4. kolo dječje lige Rijeka (ASPGŽ)
Su 06.10. Atletski miting Zadar (ASZ)
Su 13.10. Kvarnerska liga – 7. kolo - Pojedinačno prvenstvo u krosu Čavle (GROBN)
Ne 14.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Su 20.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Škabrnja (ASZŽ)
Su 20.10. Pojedinačno i ekipno PH u Trailu *
Studeni
Su 03.11. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju *
Ne 04.11. Prvenstvo Balkana u krosu Botosani (ROU)
Prosinac
Ne 09.12. Europsko prvenstvo u krosu Tilburg (NED)
Če 27.12. Memorijal Josip Gašparac - miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)